Czerwiec 2020, podsumowanie miesiąca

Published by Sara on

Przyszło wreszcie lato, ciepełko, wakacje i wyczekiwany urlop! W naszej rodzinie czerwiec jest jednym wielkim świętem, poprzetykany rodzinnymi spotkaniami. W tym roku było trochę inaczej. Nie odbyły się huczne urodziny Babci, nie robiliśmy spotkania z okazji naszej rocznicy (przełożona na jesień), urodzinki Leosi też odbędą się później – niestety, Edwin wylądował w szpitalu z powodu koronawirusa i musimy jakoś się z tym pogodzić.

Zawsze na początku miesiąca ścieram poprzedni i wpisuję wydarzenia z bieżącego.
Miasto latem. Deptak, kwiaty, lody z budki. Miastu latem mogę dużo wybaczyć, bo otwiera dla mnie swe ramiona wypełnione restauracyjnymi ogródkami. Czeka na mnie z powolnymi, miękkimi wieczorami w parku, gdy rozgrzana wciąż skóra czeka na pocałunki.
Ten moment w czerwcu, gdy już czujesz wakacje, gdy pachnie świeżo skoszona trawa i zjadasz o jedną truskawkę za dużo.

W czerwcu wybraliśmy się w Bieszczady. Trochę nagrywaliśmy, więc liczę na vlogi, gdy Edwin wyjdzie ze szpitala. Przede wszystkim jednak łaziliśmy po błocie i odpoczywaliśmy od tej mniej zielonej rzeczywistości. Wpis z Bieszczad tu.

Z cyklu „brzydkie, ale dobre”: bulion, zielona soczewica, por, marchewka, cebula, zielsko.
Pizza w Piotrkowie. Mamy taki pomysł, żeby kiedyś udawać w naszym mieście turystów i z tej perspektywy nagrać vloga.
Droga przyciąga, kusi, nęci. Jechać, jechać w nieznane!
I pojechali! Beskid Śląski.
Rosło sobie na Koziej Górze
Jak mi brakowało azjatyckich smaków!
Czy zabraliśmy ze sobą grę i właśnie trwa zażarta rozgrywka na rynku? Być może.

Wróciliśmy, żeby oddać głos.

A miesiąc kończymy tak. Myślę, że najgorsze strachy za nami. Edwinowi co prawda wyszedł wynik pozytywny, ale najgorsze już chyba minęło. Bardziej rozwalają emocjonalnie pretensje koronasceptyków o rząd, o system, o sytuacje w szpitalach. Ale wiecie, że z tymi pretensjami do nie do nas, co?

Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x