Wrzesień 2019, podsumowanie miesiąca

Published by Sara on

Lata edukacji szkolnej i teokratycznej wbudowały mi poczucie, że wrzesień to nowy początek. Już wam wyjaśniam, o co chodzi z tą teokracją, bo ze szkołą to wiecie – otóż we wrześniu zaczynał się tak zwany nowy rok służbowy. Jeśli np. byłeś pionierem stałym, to zobowiązywałeś się do wyrobienia w ciągu tego okresu 840 godzin głosząc (dla uproszczenia jest to 70 miesięcznie, ale niektórzy „nadganiali” godzinki w letnie miesiące jeśli brakowało im do kwantum). Teraz na szczęście godzin nie muszę wyrabiać, do szkoły nie chodzę ale jestem mamą uczennicy i wrzesień znów jest dla mnie drugim początkiem roku.

Mmyślami już przy cieplejszych śniadaniach. Tu owsianka z owocami i orzechami.
Gdy potrzebuję zaspokoić moje wegetariańskie rządze…idę na wegeburgera! A frytki z batata to sztos!

Nasz kanał na YouTube – 3000 subskrypcji <3

We wrześniu udało nam się nagrać kilka filmów! Jednym z bardziej popularnych stał się ten, a zainspirowała go sytuacja z życia.

Zaskoczyło nas też to, jak bardzo spodobała się wam QandA! Mówiłam do Edwina, że nikt nie będzie oglądał ponad godzinnego odcinka, a tu miło się zaskoczyłam. Troszkę ciągnąc ten temat napisałam wpis: Czego mnie nauczyły komentarze z YouTube.

Ostatnie tak ciepłe dni
Po zebraniu szkolnym, które trwało wyjątkowo długo, Edwin zabrał nas do naszej ulubionej kawiarnii.

Mamy jesień!

Wreszcie przyszła! Piękna, chociaż kapryśna. Uwielbiam tę porę roku mimo wszystkich jej wad (przede wszystkim wiatr, deszcz i przedszkolne smarki). Jednocześnie jest tyle rzeczy, za które uwielbiam jesień. Niczym Ania Shirley nie mogłabym żyć w świecie bez października. Zrobiłam nawet specjalną bucket list z tej okazji: Jesienna Bucket List 2019

Tego dnia nie znaleźliśmy żadnych grzybów ale i tak było fajnie!
A już w ten weekend było inaczej! Tu oczywiście są trujące, ale cóż poradzić, że takie piękne!

Aktywizm w Warszawie

Ostatni tydzień września spędziliśmy w stolicy pomagając Lloydowi Evansowi w nagrywaniu dokumentu o polskich ex świadkach Jehowy. W sumie to pomagał głównie Edwin, bo ja zostałam nianią i przewodniczką po Warszawie (razem z Lloydem przyjechała jego żona i ich dwie córeczki). Żałuję tylko, że pogoda nie sprzyjała spędzaniu czasu na powietrzu. Szkoda też, że Jessica gorączkowała i dziewczynki nie mogły spędzić razem tyle czasu, ile chciały. Dzieli je odległość, ale łączy gorąca przyjaźń i umiłowanie do Teen Titans.

Jeszcze u nas w firmie ze świeżutkimi książkami na spotkanie autorskie.
No, niestety, nie można mieć zaległości. Maja zabrała ze sobą książki.
Ruszamy!
Liczyłam na to, że porobię piękne zdjęcia ale jak się okazało spacer z czwórką dzieci nie należy do najłatwiejszych! Pod koniec dnia miałam już spięcia w mózgu: Do Dijany mówiłam po angielsku, do ludzi wokół (gdy trzeba było coś zalatwić) po polsku. W pewnym momencie nie wiedziałam już jak się nazywam!
A dziewczyny zadowolone.
Następnego dnia byłyśmy tylko w trójkę. Zwiedzania nie było, za to załatwiłyśmy kilka spraw: dokupiłyśmy sprzęt do nagrywania i załatwiłyśmy prezenty na Dzień Chłopaka.
Czytam sobie książkę Lloyda o tym, jak odejść od świadków (chodzi o sam proces, ryzyko ostracyzmu itp). Ja mam ten etap już za sobą, ale ta wiedza na pewno się przyda.
Goodbye, my friend!

Festiwal Świateł w Łodzi

Edwin z Mają wybrali się na Festiwal Świateł. Ja niestety leżałam połamana wtedy w łóżku i oglądałam jeden odcinek Przyjaciół za drugim.

TAŃSZE PLANERY

Na koniec specjalne ogłoszenie 🙂 W naszym sklepie wszystkie planery uniwersalne mają nową, niższą cenę. Znajdziecie je tutaj: Planery Uniwersalne. W najbliższych dniach pojawi się też planer tygodniowy rodzinnny w wersji 2 + 1 i 2 + 3 (czyli trzyosobowe i pięcioosobowe rodziny też będą mogły planować).

Uniwersalny planer zmywalny

Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x