fbpx

Last Month, Kwiecień 2019

Wiosna buchnęła bujnie i cudownie w kwietniu więc oczywiście, jak na złość, dziewczynki po kolei przechodziły zapalenie oskrzeli. Wiadomo, że najlepiej kaszleć i gorączkować, gdy pogoda aż zachęca do spacerów. Brzmię tu jak stara maruda i to niepotrzebnie, bo i pokręciliśmy się trochę w naszej okolicy, i udało nam się pojechać w góry, ale wiecie, wciąż odreagowuję samotną Majówkę 😉

Wreszcie rozkwitła wiosna!
Reklama we Wrocławiu – chłopaki kilakrotnie odwiedzili w kwietniu Wrocław. Tak dla odmiany, bo zazwyczaj reklamy robimy głównie niedaleko Łodzi. Tym razem były to napisy 3D i podświetlane szyldy. Pełna oferta na reklamy w Łodzi i nie tylko:
https://premiumad.eu/
Jeszcze raz Wrocław, chociaż inny budynek. Tym razem oklejanie witryn.
Gdy Tata pracuje, dziewczyny zwiedzają Wrocław.
W czasie naszego karkonoskiego weekendu dwukrotnie odwiedziliśmy miasto Trutnov i zajadaliśmy się smażonym serem. Żeby spalić trochę tych kalorii, wybraliśmy się na położoną kilka kilometrów od miasta wieżę widokową Elżbieta – swoją nazwę ma po polsko-czeskiej królowej Ryksie Elżbiecie, o której mogłabym wam dużo opowiadać, bo to niesamowita postać jest. Ale zamilknę i oszczędzę wam tej przyjemności. Niestety Edwin nie miał tyle szczęścia.
Tu możecie przeczytać o wizycie w Skalnym Mieście Adrspach.
Trutnov
Śnieg w Karkonoszach
I piękny zachód Słońca w centralnej Polandi, już po powrocie.

Zaliczyliśmy też pierwsza oficjalna Wielkanoc (w tamtym roku nie miałam do tego głowy). Okazało się, że niepotrzebnie się tym świętem zamartwialam: skończyło się na oglądaniu Gry o Tron, zajadaniu mazurka i zurka i spacerem w parku. W przyszłym roku bardzo chętnie zapakuje rodzinę w auto i wyjadę hen daleko w góry.
Najlepsze lody w Piotrkowie zjecie na POW
Za kulisami tego wpisu

Z małym opóźnieniem, ale cudownego maja wam życzymy <3

2
Dodaj komentarz

avatar
 
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SaraPromyk Recent comment authors
  Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Promyk
Gość
Promyk

Wyjazd był i widać, że udany, zatem majówka zaliczona.;) Co do królowej – ta właśnie postać najbardziej zapadła mi w serce i pamięć po przeczytaniu trylogii Cherezińskiej, zatem wiem, o kim chciałaś nam opowiedzieć.:)

Navigate

Czy możesz zanim opuścisz tę stronę zapisać się do naszego newslettera?

To nic nie kosztuje a pierwszy będziesz otrzymywał informacje o nowych wpisach i recenzjach!

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest