Kwiecień 2019, podsumowanie miesiąca

Published by Sara on

Wiosna buchnęła bujnie i cudownie w kwietniu więc oczywiście, jak na złość, dziewczynki po kolei przechodziły zapalenie oskrzeli. Wiadomo, że najlepiej kaszleć i gorączkować, gdy pogoda aż zachęca do spacerów. Brzmię tu jak stara maruda i to niepotrzebnie, bo i pokręciliśmy się trochę w naszej okolicy, i udało nam się pojechać w góry, ale wiecie, wciąż odreagowuję samotną Majówkę 😉

Wreszcie rozkwitła wiosna!
Reklama we Wrocławiu – chłopaki kilakrotnie odwiedzili w kwietniu Wrocław. Tak dla odmiany, bo zazwyczaj reklamy robimy głównie niedaleko Łodzi. Tym razem były to napisy 3D i podświetlane szyldy. Pełna oferta na reklamy w Łodzi i nie tylko:
https://premiumad.eu/
Jeszcze raz Wrocław, chociaż inny budynek. Tym razem oklejanie witryn.
Gdy Tata pracuje, dziewczyny zwiedzają Wrocław.
W czasie naszego karkonoskiego weekendu dwukrotnie odwiedziliśmy miasto Trutnov i zajadaliśmy się smażonym serem. Żeby spalić trochę tych kalorii, wybraliśmy się na położoną kilka kilometrów od miasta wieżę widokową Elżbieta – swoją nazwę ma po polsko-czeskiej królowej Ryksie Elżbiecie, o której mogłabym wam dużo opowiadać, bo to niesamowita postać jest. Ale zamilknę i oszczędzę wam tej przyjemności. Niestety Edwin nie miał tyle szczęścia.
Tu możecie przeczytać o wizycie w Skalnym Mieście Adrspach.
Trutnov
Śnieg w Karkonoszach
I piękny zachód Słońca w centralnej Polandi, już po powrocie.

Zaliczyliśmy też pierwsza oficjalna Wielkanoc (w tamtym roku nie miałam do tego głowy). Okazało się, że niepotrzebnie się tym świętem zamartwialam: skończyło się na oglądaniu Gry o Tron, zajadaniu mazurka i zurka i spacerem w parku. W przyszłym roku bardzo chętnie zapakuje rodzinę w auto i wyjadę hen daleko w góry.
Najlepsze lody w Piotrkowie zjecie na POW
Za kulisami tego wpisu

Z małym opóźnieniem, ale cudownego maja wam życzymy <3


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x