Styczeń 2020, podsumowanie miesiąca

Published by Sara on

Czy tylko mi pierwszy miesiąc nowego roku tak bardzo się dłużył? Mam wrażenie, że styczeń tym razem zamiast standardowych 31 dni upakował gdzieś w sobie kilkanaście dodatkowych.

Nie bardzo miałam też ochoty usiąść do tego wpisu. W styczniu nie działo się nic szczególnego. Nie robiłam zdjęć. Chorowałam. Zrobiło się troszkę bardziej depresyjnie, troszkę wycofałam się w głąb w siebie, co było chyba czuć po blogu, bo w styczniu powstały tylko dwa wpisy:

POWOLUTKU W NOWY ROK

CZY DA SIĘ PRZYWRÓCIĆ MOTYLE W BRZUCHU?

Styczeń był dla nas bardzo intensywny zawodowo. Nastąpiło istne szaleństwo kalendarzowe. Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście planery w formacie A1 na rok 2020 (taki nie za duży, nie za mały 🙂 ), a wszystko to trzeba było wydrukować, wyciąć, zapakować i wysłać.

W styczniu Maja miała ferie więc wybraliśmy się nad morze na kilka dni. Nie szalałam z ilością zdjęć, bo skupialiśmy się bardziej na nagrywaniu. Bardzo chcieliśmy wypróbować format vlogowy, ale jak już wróciliśmy do domu i mamy się zabrać za montaż, to dopadają nas wątpliwości. Twierdzę jednak, że od czegoś trzeba zacząć i może to właśnie vlog z Mielna będzie naszym debiutem w tej tematyce?

A jak już przy YouTube jesteśmy, to w styczniu nagraliśmy kilka odcinków:

Najbardziej jestem dumna z tego o szkole, który nie powstałby bez waszej pomocy!

Styczeń to też kolejne urodziny w rodzinie i wspólne granie w planszówki. Polecam tę grę, bo łatwo można ją przewieźć, nie ma skomplikowanych zasad i powoduje dużo śmiechu.

Kulisy nagrywania: światło jst!

I tak nam minął ten styczeń: pracowaliśmy, nagrywaliśmy, odwiedzaliśmy lekarzy. Zobaczyliśmy Bałtyk zimą i zjedliśmy z przyjaciółmi dobre libańskie papu w Łodzi. Mam nadzieję, że w lutym podsumowaniu będę mniej zdołowana 🙂


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x