Happy Wednesday! #8

Published by Sara on

 Zastanawiałam się, czy jest sens pisać dziś Happy Wednesday! Zwłaszcza, że dziś w blogosferze i na Facebooku trwa festiwal życzeń dotyczących świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie firmy, którym kiedyś nieopatrzenie bądź celowo podałam swój email, już od rana molestują moją skrzynkę pocztową spamowymi życzeniami. Spoko, tu skupimy się na minionym tygodniu i kilku garstkach szczęścia, które udało mi się doświadczyć. 

_VNM8499Chociaż ostatni tydzień był mocno wypełniony pracą i innymi obowiązkami, to razem z KoCórką udało nam się zakasać rękawy i przerobić te muffinki w chlebek do odrywania a’la pizza. PRZEPIS NA MUFFINKI.

VNM1774W piątek wybraliśmy się rodzinnie do Sakkary na shoarmę. KoCórka zajadała się głównie frytkami. Kurczaka zaledwie skubnęła a surówki mogłoby dla niej nie istnieć. Dobrze, że zamówiłam jedną porcję na naszą dwójkę…Największą atrakcją dla młodej okazała się być ozdobna lampa a następnie akwarium pełne kolorowych ryb.

Ashampoo_Snap_2014.12.24_17h03m22s_001_

Ashampoo_Snap_2014.12.24_17h03m50s_002_

Usłyszałam też chyba największy komplement, jaki może spotkać osobę piszącą. Generalnie jestem świadoma, że popełniam błędy. Polonista pewnie by cały monitor popodkreślał na czerwono zaznaczając wszystkie moje pomyłki stylistyczne i interpunkcyjne. Gdy jednak od kolejnej osoby słyszę, że tę moją pisaninę przyjemnie się czyta, że mam lekkie pióro ( w moim przypadku raczej klawiaturę ), że wchodząc na Muffin Case poprawia im się humor…No, serce się raduję! Zwłaszcza, gdy mówią to osoby spoza rodziny. Bo rodzina, zaślepiona miłością do mnie, może nie być do końca szczera w swoim osądzie.

Prawdziwe Happy Wednesday! dopiero przede mną. Spakowani ruszamy zaraz do moich rodziców. A obrażony na nas Watson idealnie oddał kocie, fochowe klimaty.

_VNM8499


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x