Grudzień 2020, podsumowanie miesiąca

Published by Sara on

Siedzę nad kawą i z rezygnacją patrzę na szarość za oknem. Zdjęłam już bombki z choinki, dziś ukryjemy ją w schowku, gdzie będzie czekać aż do grudnia na kolejny podmuch świątecznej magii. Zanim jednak zatonę w styczniowym bluesie, ponurzam się jeszcze chwilę w zeszłym miesiącu.

Grudzień zaczęliśmy od krótkiej podróży służbowej do Poznania. Dzisiaj, gdy odpuściłam święta w Bieszczadach i dochodzą do mnie zdjęcia innych podróżujących, mogę się wściekać tylko na własną prostolijność. Będę czekać na zielone o północy na pustej ulicy i będę przestrzegać przepisów, nawet jeśli uważam je za absurdalne. Za absurdalne w moim przypadku, bo i tak izoluję się od ludzi. Cholerne wrodzone sztywniactwo.

Ten jeden raz, gdy jeszcze można było podróżować służbowo i akurat trzeba było zawieźć reklamę do Poznania.

W grudniu bezczelnie rozkoszuję się świąteczną atmosferą. Mieliśmy udane Mikołajki, znów ubraliśmy naszą kiczowatą choinkę, a potem to już tylko kameralne spotkania, jedzonko i planszówki.

Nasza chonika we wszystkich kolorach i ozdobach w cały świat.

W grudniu zaczął się u nas sezon na kalendarze. Możecie je kupić w naszym sklepie: planeryscienne.pl Poza tym chłopaki mieli kilka ciekawych montaży, głównie ich ulubione kasetony (jeden właśnie wieźliśmy do Poznania).

Realizacja dla biblioteki
Elegancki szyld dla firmy odzieżowej
Jeszcze przed świętami spadło trochę śniegu. Zbyt szybko zniknął niestety, ale spacer w lesie zaliczony!
Edwin z Leosią wybrali się na poszukiwanie fotela. Wybrali rozkładany, szary oczywiście 🙂 Miło się na nim oglądało Bridgertonów na Netflixie.
I wreszcie przyszły święta i było cudownie.

Tegorocznym kulinarnym odkryciem jest fasola a’la śledź. Jeszcze prostsza do przygotowania, a chyba nawet lepsza od wersji z selerem. Przepis od Wegan Nerd.

Fasolka na wigilijnym stole
Świąteczne podróże leśne
Znaleźliśmy śnieg!
Dobrego 2021!

Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x