fbpx

Last Month, Marzec 2019

I znów niepostrzeżenie zima przerodziła się w wiosnę. Zakwitły forsycje na żółto, zaraz pojawią się magnolie, a wieczory przyjemnie się wydłużyły. W takich momentach nowa energia i nadzieja wstępuje w człowieka i chociaż politycy nadal skaczą sobie do gardeł i czasem strach zajrzeć do Internetu, to jakoś tak lżej się oddycha.

Leosia stała się już prawdziwym przedszkolakiem z krwi i kości. Nie mogę uwierzyć, że miałam taki stres związany z posłaniem jej do przedszkola.
W marcu bywaliśmy w Łodzi. Na roślinne jedzonko polecamy Tel Aviv na Piotrkowskiej / Ostatnie zimowe chwile / Osia w drodze do domu. Plecak z Peppą, oczywiście.
17 marca i trochę zielonego z okazji dnia świętego Patryka
Wiosna przy Zamku w Mirowie

Ten wpis będzie wyglądał na trochę niedokończony, ale to dlatego, że najzwyczajniej nie mam czasu długie pisanie. W tej naszej nowej przedszkolnej rutynie, popołudnia są czasem spedzanym z dziećmi – choćby to miała być szybką wizyta u Babci. A po pracy i całym tym zgiełku wieczorami zwyczajnie padam oglądając kolejne odcinki Jak Poznałem Wasza Matkę na Netflix.

Planetarium, EC1 Łódź – ważna rzecz: na pokazy nie wpuszczają dzieci poniżej 5 roku życia więc z Leosią trochę się wynudziłyśmy, ale Maja była bardzo zadowolona z wycieczki.
Park Klepacza w Łodzi i kwitnące cebulice syberyjskie.

Cudnej wiosny, kochani!

Dodaj komentarz

avatar
 
  Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście  
Powiadom o
Navigate

Czy możesz zanim opuścisz tę stronę zapisać się do naszego newslettera?

To nic nie kosztuje a pierwszy będziesz otrzymywał informacje o nowych wpisach i recenzjach!

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest