Marzec

Published by Sara on

Zrobiłam się troszeczkę leniwa, a dokładniej to postanowiłam nieco ułatwić sobie życie. Pomysłów na wpisy mam cały zapas. Do tego codziennie przybywają dwa nowe, albo więcej. A przecież muszę jeszcze ogarnąć stare cykle: Qlturę i Blogs In. Zdecydowałam więc, że połączę je w jeden post, coś na zasadzie Last Month Kasi Tusk. Indżojcie!

Poznańmy się

W marcu odwiedziliśmy deszczowy Poznań. Ja spotkałam się z blogerkami na Poznańmy się 3.0 a Muffin Man z KoCórką ruszyli w miasto. Zjedli rewelacyjne ciasto w Starym Browarze, zahaczyli o mokry Rynek i spędzili cudowny czas w Palmiarni.

DSC_9208DSC_9322 DSC_9331 DSC_9365 DSC_9370

Qltura

Nie miałam czasu na nowości filmowe. Nie poszłam do kina (i tak nie było nic ciekawego), nie obejrzałam też niczego, co byłabym gotowa polecić. Jeśli chodzi o książki, to jeśli mam czas, czytam głównie podręcznik z PR’u, marketingu i blogi branżowe. Udało mi się jedynie zapoznać z nowością od Wydawnictwa Nasza Księgarnia – Przyjaciółki ze Staromiejskiej. Czas nie zwalnia, ale może w kwietniu uda się zobaczyć Selmę…

Blogs In

1. Przezabawny tekst o spaniu z dzieckiem z przymrużeniem oka by Blog by Dozza. Uśmiałam się.

2. Bardzo śmieszny tekst utrzymany w konwencji listów do gazety by Słodko Gorzka.

3. Filmowe Abecadło – jak nazwa sugeruje, to blog o filmach. Nie zawsze zgadzam się z opiniami, ale często znajduję tam pomysł na to, co obejrzeć wieczorem. Jeśli mam czas…

4. Filozofia Smaku – blog kulinarny. Autorka prowadzi świetną akcję „Make bento, not war” i czerpie garściami z orientalnych smaków.

5.Czupurki – sympatyczny blog mamy bliźniaków.

A cały miesiąc towarzyszył mi Home

 Jak wam minął marzec?

 


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x