Qltura w listopadzie – Kosogłos, podróże w czasie i Neal Caffrey

Published by Sara on

Listopad dał mi w kość. Po szarych dniach szybko zaczynał się zimny wieczór. Dołóżmy do tego dużo pracy / chorób i to wystarczyło by po powrocie do domu zaśnięcie na kanapie było najlepszą rzeczą jaka mogła mnie spotkać. Odpuściłam czytanie dla rozrywki. Trudno, są ważniejsze sprawy. Z filmami też nie poszalałam.

FIN09_Seashore_1Sht_Katniss_Payoff_25x38

Z Big Muffinem wybraliśmy się do kina na „Kosogłosa”. Film wielu osobom się nie podobał. Za mało akcji, mówią. Moją opinię znajdziecie w recenzji tej produkcji. 

filmweb.pl

filmweb.pl

„Przeznaczenie” to ciężki film z gatunku science-fiction, którego motywem przewodnim są podróże w czasie. Po obejrzeniu zwiastuna spodziewałam się akcji w stylu „Looper’a”. Tutaj mamy jednak rozwinięty motyw etyczno-filozoficzny i próbę rozwinięcia paradoksu podroży w czasie. Na koniec ma się wrażenie, że mózg rozsypał ci się na kawałki. Próbowałam to sobie logicznie ułożyć w głowie ale na szczęście przypomniałam sobie, że to tylko film.

http://bijoukaleidoscope.com/

http://bijoukaleidoscope.com/

W listopadzie wróciło „White Collar”. To już finałowy, szósty sezon i po kilku odcinkach bardzo żałuję, że producenci postanowili skończyć z Neal’em i Peterem. Serial trzyma poziom. Jest lekko i bez zbędnego nadęcia. Jednocześnie gdy trzeba trzyma w napięciu a znów innym razem wybucham na głos śmiechem.

Piosenka, której KoCórka nie pozwala mi wyłączyć? „All that base”. W wykonaniu młodej brzmi to bardziej jak „bałt da bejs”.

Nawet jeśli nie podobał wam się „Kosogłos”, to musicie przyznać – Lorde zrobiła dobry soundtrack.


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x