7 rzeczy, które chcę zrobić w styczniu

Published by Sara on

Mam już kalendarz na 2015 i powoli wpisuję w niego styczniowe plany. Poza takimi nieprzyjemnościami jak rachunki i dentysta, znajdzie się miejsce na coś optymistycznego.

pobrane

1. Wybrać się na sanki

Na razie została zaspokojona moja tęsknota za zimą. Posypało troszkę śniegiem. Mamy mróz i to porządny – wybranie się na dłuższy spacer wymaga już odwagi przy minus 12. Liczę jednak na to, że w styczniu wyciągniemy sanki z piwnicy i ruszymy na przejażdżkę.

2. Ulepimy (dziś ) bałwana

Jak sanki, to i bałwan. KoCórka chce by był w kształcie Hello Kitty. Nie wiem, czy posiadam aż takie umiejętności manualne…

expectation-reality-snowman

3. Przeczytać „Zimową opowieść”

Książka leży i czeka na mnie już od miesiąca.

zimowa-opowiesc-b-iext24688199

4. Zrobić sesję zdjęciową w plenerze

Mimo że naprawiliśmy już obiektyw, fotografujemy tylko nasze realizacje zawodowe. Mam w głowie taką wizję: piękne, zimowe słońce, śnieg i my na spacerze.

5. Obejrzeć Teorię Wszystkiego

6. Pamiętać o pilatesie

Po długiej przerwie udało mi się wrócić do ćwiczeń. Niestety, brakuje mi regularności a bez tego nie będzie efektów. Wiem już, co ćwiczyć i jak – potrzeba jeszcze silnej motywacji by to zrealizować.

7. Wymyślić stylizację na See Blogers

300 blogerów zjedzie się do Gdynii. Co włożyć? Dżinsy? Mam same robocze, w których wchodzę na drabinę – musiałabym więc kupić zgrabne rurki. To może sukienka? Zdecydowanie bardziej w moim stylu ale czy taka stylizacja nie będzie za bardzo zobowiązująca? #corobic #jakzyc

A wy co planujecie robić w styczniu?

 

 


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x