Nareszcie blogowe spotkania, na które mogę jeździć!

Published by Sara on

Odkąd rozpoczęłam swoją przygodę z blogowaniem, zdarza mi się bywać na spotkaniach blogerskich. Zazwyczaj pojawiam się na nich do trzech razy w roku. Na więcej po prostu nie mam czasu!

Aż do teraz! Wreszcie ktoś, a właściwie dwie ktosie, wykazały się zapałem i zdolnością organizacji i zorganizowały spotkanie mam blogerek w Łodzi? Co to oznacza dla mnie? Ano, bardzo wiele. Po pierwsze, nie muszę wstać o 4 rano i gnać 300 km w Polskę. Nie muszę też szukać hotelu, bo w każdej chwili muszę wrócić do domu. Przy innych spotkaniach musiałam sobie wszystko dokładnie zaplanować. Tu wystarczy wziąć samochód i ewentualnie zgadać się z dziewczynami z mojego miasta. Ba, mogę na takie spotkanie dołączyć nawet w ostatniej chwili, jako rezerwowa. Piszę w czasie teraźniejszym, bo wiem, że dziewczyny planują więcej takich imprez. Przy nadchodzących zmianach (ciąża i pojawienie się drugiego dziecka), ta wygoda wynikająca z odległości znaczy dla mnie bardzo dużo.

Mamy BlogOFF-ują w Łodzi – co, kto, jak?

Pewnej grudniowej soboty oddałam swoje życie w ręce Eli Milamalim, która podjęła się zawiezienia siebie, mnie oraz Justyny (chichotka.pl) do Łodzi. Eliza – dziękuję! Jeżdżę sporo, ale Łodzi nie znam i nie lubię, a jeśli doliczę moje ciążowe zawiechy oprogramowania, to możliwe, że uratowałaś mi życie 😉

Spóźniając się tylko odrobinkę, podjechałyśmy pod uroczą Smykawkę – miejsce spotkania blogerek. Zawsze w takich chwilach żałuję, że w Piotrkowie brak takiego miejsca: kawiarni dla rodziców i miejsca zabaw dla dzieci. Jakby ktoś się zdecydował otworzyć podobne miejsce u nas – robię za darmo reklamę na blogu 🙂

Grzecznie usiadłyśmy na miejscach i próbowałyśmy nadążyć za wystąpieniem pań dietetyczek( Naturhouse Łódź Retkinia). Aktualnie o chudnięciu raczej nie myślę, zwłaszcza, że w tej ciąży rosnę sobie powoli. Pewnie do zostawionych nam materiałów wrócę na poważnie już po porodzie.

Bardzo ciekawa była pogadanka pani z Szyfoniery, dotycząca wyboru stanika. Miło zaskoczyło mnie, że przy mierzeniu okazało się, że mam dobrze dobrany stanik. No, nie było innej możliwości, skoro już od dawna wiem, że w sieciówkach nic nie kupię ( poza Triumph i Esotiq), a na stanik muszę wydać więcej niż 50 zeta. Uroki miseczki G i małego obwodu pod biustem.

Mierzymy cycki

Mierzymy cycki

DSC_0293

Zgłodniałe blogerki nakarmił Cynamon-Catering, a o słodkości zadbały: Lily on diet i Słodka Stacja.

Pomidorowa!

Pomidorowa!

Tort! A taka miałam ochotę na słodkie!

Tort! A taka miałam ochotę na słodkie!

Objedzone usiadłyśmy w kręgu obrad i tu należą się wielkie brawa dla naszych organizatorek: Asi z Z filiżanką kawy i Izy ze Szczypta o mnie. Ja raczej jestem typem wycofanym i zawsze peszyło mnie tradycyjne „kilka zdań o sobie”. Dziewczyny sprytnie przełożyły ten etap na później, gdy już byłyśmy rozluźnione, zasłodzone i zaliczyłyśmy kilka small-talków. I to było genialne! Moja wrodzona introwertyczka potwierdza! Za to właśnie (oraz całą organizację) należą się wielkie brawa dla dziewcząt.

Zawsze znajdzie się zdjęcie, na którym mam beznadziejną minę.

Zawsze znajdzie się zdjęcie, na którym mam beznadziejną minę.

Te, to mają łeb na karku!

Te, to mają łeb na karku!

Eli <3

Eli <3

DSC_0501

Piotrkowskie trio Mam Blogerek. Od lewej: Ja, Justyna, Eli.

Były też gifty. Niektóre już wam pokazałam, niektóre jeszcze pokażę (Muffinek zyskał pierwsze elementy wyprawki: rożek w sówki i nogi sto nogi). Dary, darami ale to nie one tworzą atmosferę. Tu się wszystko udało, a dowód to fakt, że nie mogłyśmy zebrać się do domu.

DSC_0243 DSC_0246 DSC_0348 DSC_0349 DSC_0350 DSC_0351 plakat oficjalny

Ps. Za zdjęcia dziękuję naszej fotograf – Dorocie Rojek


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
13
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x