Rzuć wszystko, co robisz i zobacz te suknie ślubne!

Published by Sara on

Jak tylko zobaczyłam te suknie, wiedziałam, że muszę je wam pokazać. W takich chwilach chciałabym się przejść do salonu mody ślubnej i chociaż po przymierzać te koronkowe i tiulowe cuda. Bo o kupnie nie ma mowy. Gdzie w takiej kiecce iść? Niestety, i tak obejdę się smakiem, bo panie w salonach bardzo niechętnie patrzą na chęć przymierzenia czegokolwiek ( no, chyba że podpiszesz z nimi umowę na kupno ). Dość marudzenia! Patrzmy i się zachwycajmy!

1. Erez Ovadia. Bardzo delikatna a jednocześnie wpisująca się w tegoroczne trendy suknia: baskinka, koronka i delikatne tiulowe rękawy. A tył sukni! Rozpływam się.

suknie ślubne 2015 suknie ślubne 2015

 

2. Erez Ovadia. Jest zwiewnie i z nutką w stylu boho. Nie moje klimaty, ale znam kilka dziewczyn, które zemdleją z zachwytu na widok tej sukni.

suknie ślubne 2015

3. Papilio. Przypuszczam, że tę efektowną tiurniurę da się zdjąć i pozostanie nam tradycyjna, piękna suknia. Ja wybieram wersję z tym dodatkiem, a wy?

suknie ślubne 2015suknie ślubne 2015

4. Papilio. Dowód na to, że nie potrzeba dekoltu do pępka by pięknie wyglądać.

suknie ślubne 2015

5.Papilio. Niczym Grecka księżniczka.suknie ślubne 2015

6.Papilio. Nie każdy się odważy na taką formę. Mniejsza o wygodę! Świetnie to wygląda.suknie ślubne 2015

7.Papilio. Dla romantycznej rusałki. Kupuję całość, włącznie z fryzurą i dodatkami.

suknie ślubne 2015 suknie ślubne 2015

 

8.Papilio. Znów inspiracja starożytnością i dowód na to, że nie musisz wkładać obcasów, jeśli nie lubisz.

suknie ślubne 2015 suknie ślubne 2015

9.Papilio. Zdobiony perłami gorset i nietypowy tren – coś dla dziewczyny, która chce się poczuć jak księżniczka, a nie chce utonąć w kiczu.suknie ślubne 2015 suknie ślubne 2015

10. Papilio. Dla dziewczyny z charakterem: szyfonowa suknia plus koronkowy kardigan.suknie ślubne 2015 suknie ślubne 2015

11.Papilio. Dwa w jednym. Na tradycyjną prostą suknię z dekoltem w serduszko zarzucono koronkową koszulę. suknie ślubne 2015 suknie ślubne 2015

12.Papilio. Bardzo szykowna suknia z dodatkiem francuskiej koronki.

suknie ślubne 2015 suknie ślubne 2015

I jak wrażenia? Pasuje wam ten romantyczny trend z koronką czy wolicie inne suknie? I którą byście najchętniej założyły?

Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
31 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
31
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x