Happy Wednesday! #9

Published by Sara on

_VNM8728Ostatnie dwa tygodnie były kompletnie zakręcone. Nagromadzenie tylu dni wolnych sprawiło, że w większość poranków zastanawiałam się, jaki mamy dzień tygodnia. Jednocześnie nie mogłam sobie zrobić pełnego urlopu i próby ogarnięcia pracy z rozleniwionym mózgiem i niechodzącą do przedszkola KoCórką nie były łatwym zadaniem. Z tego też powodu dzisiejsze Happy Wednesday otwiera moja radość z powrotu do normalności. Wreszcie sobota będzie sobotą!

Do plusów na pewno należy zaliczyć lenienie się u rodziców, rodzinne obiadki i nadrobienie zaległości w lekturze. O tym ostatnim przeczytacie w jutrzejszej Qlturze.

_VNM8706 _VNM8708

Pierwsze niedzielne popołudnie także spędziliśmy rodzinnie. Opróżniłam też zamrażarkę z Babcinego agrestu i zrobiłam strasznie kwaśne crumble na miodzie. Miejmy nadzieję, że tak potężną dawka witamin pozwoli nam przetrwać nadchodzące zimne tygodnie.

_VNM8715 _VNM8729

Gdy rano widzę na termometrze -9, nie mogę narzekać na brak zimy. Nie pogardziłabym jednak odrobiną śniegu. Póki co, chadzam z KoCórką na spacery i szukam z nią białego puchu. Z marnym skutkiem na razie ale nie martwimy się, bo do wiosny jeszcze daleko.

Jeśli macie śnieg, przyślijcie nam trochę!

 


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
9
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x