Hello Autumn!

Published by Sara on

Jest pięknie. Stragany uginają się od tegorocznych płodów. Pomarańczowe dynie, kolorowe papryki, bordowe buraczki i fioletowe śliwki. Tylko zamknąć się w kuchni i gotować pyszne, ciepłe, sycące dania! Wciąż jest barwnie ale kolory powoli zaczynają gasnąć – jeszcze możemy liczyć na ciepłe, piękne dni – i wykorzystuję je na spacery.

Październik kończy korowód moich ulubionych miesięcy, które rozpoczyna kwiecień. W listopadzie pewnie znowu zacznę narzekać i ten marazm będzie trzymał mnie do wiosny ( chociaż w tym roku zamierzam go przezwyciężyć ), ale póki co cieszę się tym bujnym pięknem za oknem.

_VNM7916

_VNM7911 _VNM7915

Lubię jesień. Lubię kolorowe liście na drzewach i te, które już opadły i swoją barwą kontrastują z szarością chodnika. Lubię zbierać z KoCórką kasztany i spacerować po parku. Lubię pić gorącą herbatę z miodem w zimne poranki. Lubię czytać książkę świadoma, że tam na dworze pada i wieje a ja się grzeję pod kocem.

_VNM7919 _VNM7929 _VNM7940 _VNM7944

Nawet choroby nam nie straszne. Jakoś łatwiej znieść przeziębienie KoCórki w tej październikowej aurze – w listopadzie byłoby lub będzie trudniej, to na pewno, bo to najbardziej parszywy miesiąc w roku. Przed nami jeszcze ognisko, pieczone ziemniaczki i kakao z termosu – czekam tylko na ozdrowienie KoCórki. Jesieni, jesteś piękna!

_VNM7920 _VNM7926 _VNM7927

 


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x