8

Published by Sara on

Czy osiem to dużo? Czasem wydaje mi się, że tak. Na przykład gdy przynosisz mi lemoniadę i okazuje się, że robisz ją bardzo dobrze. Albo gdy opowiadasz mi o czymś, co działo się w szkole i zaskakuje mnie twoja dojrzała reakcja. Gdy strofujesz siostrę, gdy się nią opiekujesz i dajesz jej przykład. Gdy ze zrozumieniem podchodzisz do naszych rodzicielskich wyzwań i wybaczasz nam nasze porażki. Gdy mówisz nam, że chcesz polecieć samolotem i spedzić wakacje z nami i wujkiem Mariuszem we Francji. Gdy uwielbiasz się przebierać i wyginasz przed lustrzem i coraz mniej jest w tym małej dziewczynki, która chce być jak mama – jest za to pannica, która odkrywa własny styl.

Czasem myślę, że osiem to bardzo mało. Na przykład gdy nie możesz sobie z czymś poradzić i złościsz się tupiąc nogą lub płaczesz, bo ktoś powiedział ci coś niemiłego. Osiem to bardzo mało, gdy masz gorączkę, gdy śpisz w swoim łóżku w piżamce w kotki. Gdy opowiadasz żart o kupie.

Czasem bym chciała, żebyś jednak została przy tych żartach i nie wchodziła w ten dorosły świat, w którym coraz mniej miejsca jest dla nas…

Majeczko moja kochana, dzisiaj kończysz osiem lat, a my nie umiemy wyrazić słowami, jak bardzo ciebie kochamy.

Categories: Lifestyle

Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x