Planner na czerwiec do pobrania + podsumowanie maja.

Published by Sara on

Moje kochane,

Jeszcze chwilę temu narzekałyśmy na zimną Majówkę, a tu już mamy czerwiec. W związku z tym mam dla was nowy miesięczny planner – z małym opóźnieniem, ale jest! Ja w tym miesiącu bez niego nie dam rady. W naszej rodzinie czerwiec, to miesiąc imprez 🙂 Zamówiłam już cudny tort na podwójną rocznicę, którą robimy w tym roku razem z rodzicami.

Za chwilę kolejny długi weekend. Wyjeżdżacie gdzieś? My przełożyliśmy wyjazd na pierwszy tydzień lipca, bo mamy nadzieję, że odwiedzi nas długo wyczekiwana część rodziny.

Poza tym chciałam w czerwcu trzymać się mojego planu ćwiczeń. Do tej pory stawiałam na rozciąganie (joga/pilates), ale czuję, że to za mało. Raz w tygodniu chodzę na kurs tańca. Do tego chciałabym dorzucić dwa razy w tygodniu trening, chociaż pół godzinny.

Moje najbliższe cele, to także intensywna nauka fotografii. Mam odpowiednie zaplecze i naprawdę chciałabym się rozwinąć pod tym względem. To by miała być taka „moja” rzecz – bo praktycznie wszystkie pasje oraz prace dzielę z mężem.

Planner na czerwiec do pobrania

Planer miesięczny suchościeralny

Podsumowanie Maja

Maj upłynął nam tak, jak lubimy najbardziej – na podróżowaniu! Zaczęliśmy od Majówki, w czasie której odwiedziliśmy Bydgoszcz, Toruń i Sianożęty. Piękne zdjęcia z nad morza zobaczycie tu: Nasza Majówka w Sianożętach.

View this post on Instagram

Love Bydgoszcz!

A post shared by Sara Andrychiewicz (@sara_pisze) on

Poza tym korzystaliśmy z pięknej, wiosennej pogody i popołudnia oraz weekendy spędzaliśmy aktywnie, rodzinnie. A to chodziliśmy na spacery, a to na lody. To znów wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie.

View this post on Instagram

Różowa wiosna.

A post shared by Sara Andrychiewicz (@sara_pisze) on

View this post on Instagram

Wciąż mi mało tego #podrozujemypopolsce

A post shared by Sara Andrychiewicz (@sara_pisze) on

A jaki był wasz maj?

Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x