Monday Favourites #2

Published by Sara on

Różności znalezione w Internecie w ubiegłym tygodniu. Nie tylko po angielsku 🙂

 1. Szczere loga – Pewien grafik postanowił przerobić znane loga, dzięki czemu oddają to, czym naprawdę są 🙂 Moje ulubione – przeróbka Netflixa, oczywiście.

  copyright: Victor Herz

  copyright: Victor Herz

 2. Co można zrobić ze starych książek? – wielokrotnie spotykałam się z opiniami, według których książki to istna świętość, a dom bez książek pewnie należy do idiotów. No, cóż – pominę już kwestię miejsca, kurzu, oraz tego, że w dzisiejszych czasach mamy pełno bibliotek oraz łatwy dostęp do elektronicznych wydań. Pewne stare książki mogą być po prostu niebezpieczne dla zdrowia – druk też idzie z postępem 🙂 Więc jeśli żal wam wyrzucić rozpadającego się Pana Tadeusza, to zobaczcie, co pięknego można z niego zrobić.
 3. Warzywa i owoce, które odrosną z resztek – wyjaśnień nie trzeba. Ja tylko żałuję, że ostatni por, którego kupiłam miał już wcześniej obcięte korzenie.
 4. Panna młoda w czarnej sukni – w najbliższym czasie zamierzam napisać o tym, czy gość może przyjść na wesele w białym ubraniu. Trochę to koresponduje z tym linkiem, bo co jeśli główna bohaterka ubierze się w kolorowy strój? Będziemy wyklęci?
 5. Kreatywna fotografia, bo kąt jest wszystkim – do obejrzenia.
 6. Murzynek rozpakowywacz? – Chętnie zjem, ale czy po tym się rodzi…
 7. A na koniec polecamy las_DSC7294 _DSC7298 _DSC7300 _DSC7302 _DSC7305 _DSC7312 _DSC7313 _DSC7315 _DSC7318 _DSC7325

Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
9
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x