Co robią Piotrkowianki w jesienne wieczory? Plus Konkurs od Zapach Natury!

Published by Sara on

Od czasu do czasu lubię wyrwać się z codziennego maratonu dom – przedszkole – praca – przedszkole – dom. A jeśli mogę liczyć na miłe towarzystwo, pyszne ciasta i cudowną, babską atmosferę…To już zakładam szpilki, maluję usta i lecę! Gdzie? Do Karuzeli Smaków oczywiście!

DSC_4099 DSC_4103 DSC_4119 DSC_4120 DSC_4123

Wrześniowe spotkanie, w którym udział brały również babeczki ze SPA w Hotelu Podklasztorze, z Mydlarni u Franciszka oraz niezastąpiona Monika z Zapach Natury, odbyło się w wyjątkowo kameralnej atmosferze. Podobno na fejsie zapowiadało się więcej osób, ale początek roku szkolnego mocno namieszał w tej kwestii. Nie dziwię się, bo sama już zrezygnowałam ze spotkania (daj na składkę na książki, kup blok rysunkowy, przynieś strój gimnastyczny ale zabierz piżamkę – trzylatki nie leżakują, za to ćwiczą) i bardzo, bardzo nie chciało mi się iść. Na szczególną prośbę Moniki poszłam. I dobrze, bo od razu poczęstowano mnie pyszną kawą.

DSC_4129 DSC_4134 DSC_4146 DSC_4148 DSC_4151A co się działo na spotkaniu? Poznałyśmy nowości dostępne w sklepie Zapach Natury. Możecie je wygrywać w konkursie – szczegóły niżej! Posmarowałyśmy się cudownymi balsami z Mydlarni u Franciszka. Każda z pań trafiła w ręce specjalistek ze SPA: maseczka na twarz czy parafina na dłonie? Do wyboru, do koloru. W międzyczasie rozmowy o dzieciach, o pracy, o tej sukience na wesele i nowej diecie.

DSC_4161 DSC_4211 DSC_4163 DSC_4186 DSC_4191 DSC_4193 DSC_4194 DSC_4201 DSC_4207

Razem z Justyną stwierdziłyśmy, że trochę masy na zimę nam nie zaszkodzi i zgodnie zajadałyśmy się musem czekoladowym i szarlotką. Mus był pyszny, ale to szarlotka skradła nasze niewieście serca. I właśnie na tę szarlotkę przyjdę w październiku, a Ty?

KONKURS

Wyniki:
Nagroda główna wędruje do Marty Gawrońskiej.

Postanowiliśmy również przyznać specjalną nagrodę czytelniczce Zielona.

Proszę o adres do wysyłki na sara@ekozub.com.pl

PicMonkey Collage

 

 


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
26 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x