Dzieci To Koszmarne Zwierzątka Domowe

Published by Sara on

Lubimy dobre książki. Takie, których nie możemy się doczekać a jak już zostaną przysłane powita je dźwięk rozrywanej koperty i pisk radości. Tak właśnie było z nowością Wydawnictwa Nasza Księgarnia – Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe.

dzieci to koszmarne zwierzątka domowe książka dla dzieciLusia jest małą niedźwiedzicą, ubraną w piękną różową spódniczkę baletnicy. Pewnego dnia w trakcie ćwiczenia piruetów znajduje w krzakach dziwne stworzenie. Ani to nie ma kłów, ani pazurów jak prawdziwy groźny niedźwiedź. Łyse to, małe i wydaje dziwne dźwięki. Jednak Lusia wbrew radom swojej mamy, rozsądnej niedźwiedzicy, postanawia przygarnąć małego chłopca jako swoje zwierzątko domowe. I rozpoczyna się zabawa.

Watson zaatakował książkę!

Watson zaatakował książkę!

Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe książka dla dzieci Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe książka dla dzieciKsiążeczka jest wspaniale ilustrowana. W prosty i kolorowy sposób przedstawia historię przyjaźni niedźwiedzicy z chłopcem. Treść aż zachęca do poruszenia z dzieckiem tematów związanych z opieką nad zwierzętami, szacunkiem do nich i odpowiedzialnością z jaką wiążę się adopcja kotka lub pieska. Uczymy też dziecko, że nie każde zwierzątko nadaje się do domu i lepiej będzie, gdy zostawimy je w jego naturalnym środowisku. Pewnego dnia spotkaliśmy z KoCórką Pana Jeża. Pan Jeż był według małej „przesłodki” i na pewno chciał zostać jej przyjacielem. Musieliśmy jej wytłumaczyć, że Panu Jeżowi lepiej będzie w parku niż w naszym domku…

Wracając jednak do samej książki: najlepszą recenzję wystawiła jej KoCórka, która w wieczór otrzymania powiastki kazała ją sobie przeczytać 3 razy. Pod rząd. Serio. Miałam już dosyć. Faza na „Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe” trwa u niej nadal, chociaż na szczęście już z mniejszym nasyceniem. Sama sięga po książkę i ogląda obrazki lub prosi by przeczytać jej tę opowieść.

Pozycja obowiązkowa, nie tylko dla małych niedźwiedziowatych baletnic.

Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe książka dla dzieci

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Nasza Księgarnia.


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
16 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
16
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x