Blogs In Luty

Published by Sara on

Zróbcie sobie kawę, poczęstujcie się babeczką i zobaczcie jakie blogi wam dziś polecam.

blogosfera

ZIELENINA – pierwszy wegeteriański blog, który zaczęłam regularnie odwiedzać.  Uwielbiam jej przepisy (tak, tak, kilka wypróbowałam) i już nie mogę doczekać się książki.

MOMMY LIFE – zabawny ale poruszający także ważne tematy blog. Pisany przez mamę energicznej i uroczej Demolki. Niestety, coraz rzadziej komentuję, bo wygoda zrobiła swoje a dzięki Disqusowi mogę komentować z telefonu i przy użyciu tableta, także tego…Wybacz 🙂

PANI ROLNIK – I kolejna mama. Mieszkanka Mazur i autorka mocnych tekstów ( no, te ostatnie przekleństwa zdecydowanie nie są w moim stylu :p). Jeśli nie komentuje, to dlatego, że czytam cię na smartfonie czyli patrz wyżej: Disqus się kłania.

Mało blogów dziś, mało ale to dlatego, że czasu mamy z Muffin Man’em niewiele. Po ogarnięciu pracy wypadałoby jeszcze odwiedzić rodzinę i po udzielać się tu i tam, więc czytanie innych blogów poszło w odstawkę. Śmiało jednak możecie polecać siebie i innych. Wystarczy, że napiszecie mi wiadomość na adres info@muffincase.in – Przecież nie ogarnę całej polskiej blogosfery.


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x