Blogs In: Styczeń

Published by Sara on

Poszerzenie swoich blogowych horyzontów jeszcze nikomu nie zaszkodziło, prawda? Dziś polecam świetny trzy blogi pisane przez fajne kobiety i 3 wpisy tworzone przez fajnych blogerów. Indżojcie!

picjumbo.com_HNCK32811. Co Dziś Zjem Na Śniadanie? – świetny i klimatyczny blog poświęcony śniadaniom. Znalazłam go przypadkiem i nie mogłam się od niego oderwać. Gorąco polecam!

2. Xavilove – Lifestyle Przeplatany Fotografią – Amanda to młoda mama kilkumiesięcznego Xaviera. Lubię do niej zaglądać, bo ma robi piękne sesje fotograficznie i całkiem nieźle sobie radzi ze słowem pisanym.

3. Blog By Dozza –  przyjemny i lekki blog parentingowy. Na kilku wpisach śmiałam się w głos np. Matka choć nie rolnik, też strajkować może!

A jak już przy wpisach jesteśmy to zapraszam na:

a) Przezabawny i prawdziwy wpis Kamili ze Slow Day Long

b) Miętowy ślub u Kasi

c) dowód na to, że razem z Muffin Man’em wyznaczamy trendy, bo już dawno zrezygnowaliśmy z TV – deal with it, Oczekując 🙂

No, dobra – a wy co polecacie? Śmiało linkujcie, do siebie też!


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x