Zaproś zimę do domu! Zimowe dekoracje i pomysły na zabawę z dzieckiem.

Published by Sara on

Powoli ogarnia mnie znużenie listopadem. Powstrzymuję się jeszcze od narzekania ale ta szara, mglista pogoda i co chwila zwalające się bezpośrednio na moją głowę problemy ( albo wpadające przez uszy, gdy słyszę o troskach innych ) ciężko na mnie wpływają. Czekam grudnia. Może spadnie śnieg i trochę rozjaśni to smutne miasto? Może uda się gdzieś pojechać i zapomnieć na chwilę o ciągłych zawodowych zobowiązaniach? A nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, to i tak czeka mnie cały tydzień, w którym przestanę myśleć o pracy. Także tego: opony zmienione, kurtki zimowe i buty naszykowane – pora wprowadzić trochę zimy do domu!

Uwielbiam chodzić po zimowym lesie! Zieleń iglaków tak wspaniale kontrastuje ze srebrzystym śniegiem. W najbliższym czasie wybierzemy się z KoCórką na poszukiwanie gałązek i będziemy czekać na zimę parząc na białe drzewko. Niech się schowają wszystkie choinki z ich bombkami  i światełkami. Ten, Który wymyślił takie połączenie kolorów, wiedział co dobre.

Zimowe dekoracje do domu

http://homedesignupdate.com

http://homedesignupdate.com/

http://homedesignupdate.com

http://homedesignupdate.com/

screen-shot-2012-11-28-at-13-36-19Tak sobie myślę, że przy najbliższym rodzinnym obiedzie wykorzystam szyszki do dekoracji. W tym roku stawiam na las i jego zielenie, brązy i śnieżną biel, gdy w końcu ten puch się pojawi. Swoją drogą zimowy ślub może być równie piękny a może nawet jeszcze bardziej bajkowy niż śluby zawierane w cieplejsze miesiące. Może nie jesteśmy pewni pogody na zewnątrz ale dzięki tym dekoracjom wesele będzie niezapomniane.

http://www.weddingomania.com/

http://www.weddingomania.com/

http://www.weddingomania.com/

http://www.weddingomania.com/

http://www.weddingomania.com/

http://www.weddingomania.com/

Zimowe dekoracje do zrobienia z dzieckiem i dla dzieci

Ja jednak ślub brałam już 4 lata temu, w dodatku w czerwcu więc zostawię temat bez wątpienia pięknych ślubnych dekoracji a zajmę się tym, co z KoCórką lubimy najbardziej! Odkąd młoda poszła do przedszkola zdecydowanie wzrosło jej zainteresowanie pracami ręcznymi. Wycinamy więc, kleimy, kolorujemy i wymyślamy własne zabawki. A co chcemy robić tej zimy? Oczywiście bałwanki!

Bałwanki z tekturowych rolek by Red Ted Art

Bałwanki z tekturowych rolek by Red Ted Art

Korki po winie też się przydadzą by Red Ted Art

Korki po winie też się przydadzą
by Red Ted Art

Nie zapomnimy też o ptakach i naszym kocie. Watson ma prawdziwe reality show, gdy wyleguje się na parapecie i podgląda wróble i gołębie. Czasem nawet trafi się jakaś sikorka.

Red Ted Art

Red Ted Art

Jak zima, to i pingwiny i kolejny sposób na wykorzystanie tektury albo plastikowych butelek.

http://www.diaryofaworkingmom.com

http://www.diaryofaworkingmom.com/

 

http://diyhomehacks.com

http://diyhomehacks.com/

A wy w jaki sposób zaprosicie zimę do domu?


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x