Happy Wednesday!

Published by Sara on

Dni lecą mi tak szybko, że dopiero wczoraj tuż przed zaśnięciem przypomniałam sobie o Happy Wednesday! Na szczęście dzisiejsze przedpołudnie przeznaczyłam na wielkie pranie i odgruzowanie mieszkania ze sterty już upranych ubrań więc codziennego biegu na trasie dom-przedszkole-biuro mam chwilę spokoju na zastanowienie się, co fajnego wydarzyło się w minionym tygodniu. I to już się wlicza do Happy Wednesday!

10646690_858092430869435_4732623874149391205_n

Wciąż się cieszę słoneczną pogodą! Ja na prawdę nie garnę się do zimy, śniegu i mrozu – przynajmniej nie w listopadzie. A te piękne, ciepłe, jesienne dni zwiększają poziom moich endorfin całkiem skutecznie.

Uśmialiśmy się z KoCórkowej wymówki, gdy chcieliśmy się pochwalić, że umie liczyć po angielsku – nauczka na przyszłość: nie chwal się dzieckiem, rodzicu! Nasza pierworodna odpowiedziała: „Nie mogę, buzia mi się popsuła”.

Teraz będzie małe lokowanie produktu ale mam nadzieję, że wybaczycie, bo to prywatna reklama – ożywiliśmy nasze biuro małą fototapetą i teraz do pełni szczęścia brakuje nam jeszcze świeżych, chrupiących croissantów.

Ashampoo_Snap_2014.11.05_09h09m39s_001_

Tak wracając do pracy: wreszcie widzę jakieś efekty po kilku tygodniach moich wysiłków!

A poza tym, że w niedzielę wszyscy częstowali mnie pysznymi ciastami, to dzień wcześniej zrobiliśmy sobie wyśmienite śniadanie i…nic nie przytyłam 🙂

Ashampoo_Snap_2014.11.05_09h10m21s_002_

Bonusowo w dzisiejszym wpisie będą odpowiedzi na pytanie, do których nominowała mnie Co Ja Plotę.

 1. Lajki, odsłony, komentarze, reklamy, hajs, sława, a może coś innego? Dlaczego rozpoczęłaś/ąłeś swoją przygodę z blogowaniem?

Bo po prostu lubię pisać i cokolwiek zobaczę, przeczytam, usłyszę przepuszczam przez siebie i wylewam na klawiaturę 🙂

2. Twoja reakcja na pierwsze negatywne komentarze pod wpisem i pierwsze hejty?

Kiedyś: „przepraszam, nie chciałam”. Teraz staram się utwardzić swój tyłek 😛

3. Czy zdarza Ci się zostać wyprowadzoną/ym z równowagi przez swoje dzieci? Jeżeli tak ( nie wierzę, że Twoja odpowiedź zabrzmi „nie”. No chyba, że dopiero co zostałaś/eś rodzicem), to jak sobie radzisz?

Zostawiam KoCórkę Big Muffinowi i uciekam chociaż na dwie minuty.

4. Jakie wartości starasz się przekazać swojemu dziecku?

Te, które sami wyznajemy.

5. Wyobraź sobie plac zabaw z linowym torem przeszkód. Aby dojść do zjeżdżalni, Twoje dziecko musi wspiąć się na konstrukcję z lin i przejść całą. Nagle zatrzymuje się po środku i zaczyna płakać, że się boi. Co robisz? Dopingujesz je, żeby szło dalej pomimo płaczu czy ściągasz je na dół?

Wiem, że powinnam dopingować ale w praktyce pewnie bym ściągnęła ją z konstrukcji :/

6. Czy jest coś, co denerwuje Cię w Twoim dziecku? Jakaś cecha, nawyk?

Niespodziewane fochy, przy których odmawia współpracy i np. nie da się zapiąć w foteliku.

7. W takim razie dla odmiany, co uwielbiasz w Twoim dziecku?

Wszystko! Nawet te fochy 🙂

8. Czym Twój blog różni się od innych? (śmiało, chwila na reklamę 😛 )

Nie wywyższam się, że mój blog jest najlepszy, że wszystko wiem  najlepiej i mam zawsze rację. Liczę na mądrych czytelników, którzy sami z siebie będą wiedzieli co dobre.

9. Pytanie rekrutacyjne: gdzie widzisz siebie za 10 lat?

Na werandzie własnego domu.

10. Czego szukasz w innych blogach? Mam na myśli to, do jakich blogów najczęściej zaglądasz i czego od nich oczekujesz?

Dobrych tekstów – takich, które sprowokują mnie do myślenia. Szukam też inspiracji. Wtedy tekstu może być mało a szukam ładnych zdjęć i ciekawych pomysłów.

11. Wyjaśnij mi jedną rzecz, która od dawna mnie frapuje. Dlaczego ludzie zaznaczają na swoich facebookowych profilach „Szlachta nie pracuje”?

Nie mam pojęcia ale to się pewnie źle skończy, biorąc pod uwagę historię Polski i wpływ lenistwa szlachty :p

Sama raczej nie angażuje się w takie zabawy, dlatego po prostu zapraszam każdego, kto ma ochotę na odpowiedzenie na te same pytania co ja.

 


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x