Last Month Lipiec’18

Published by Sara on

Postanowiłam sobie, że będę cieszyć się tym latem jak tylko się da! Niestety nie mogę spędzić dwóch miesięcy w podróży. Dopadła nas, jak resztę społeczeństwa, szara rzeczywistość. Wakacje to się miało za lat szkolnych, teraz trzeba płacić rachunki. Nie przeszkadza mi to jednak w dostrzeganiu uroku w naszej zwyczajnej codzienności. Dobrze jest!
 Lipiec zaczęliśmy w Budapeszcie. Co prawda byliśmy tam zdecydowanie za krótko, ale skoro przez resztę miesiąca spędziliśmy w naszym mieście, to powinniśmy się cieszyć, tym co mamy! Zobacz wpis: Jeden dzień w Budapeszcie! Zwłaszcza, że często okazuje się, że nie potrzeba nam egzotycznych podróży, żeby było dobrze. Moje rodzinne tereny nad rzeką Pilicą też mają dużo uroku.
Fajnie jest podróżować i poznawać nowe kraje. Fajnie jest też doceniać to, co mamy pod nosem.

Niesamowite niebo

W lipcu czekało nas sporo pracy – trzeba było nadrobić zaległości po urlopie. Skupiłam się na przygotowaniu planerów na nadchodzący rok szkolny. Mamy już je gotowe w rozmiarach A1 oraz A0 – w planach jest jeszcze przygotowanie czegoś uniwersalnego do domu z planem lekcji. Tu możecie kupić planery na rok szkolny.

W lipcu świętowalismy też urodziny Leosi i mieliśmy zjazd rodzinny z okazji imienim mojej Babci. Dla mnie wszystkie te okazje, to coś nowego i bardzo je przeżywam. To co dla was jest normą i może czasem was męczy, dla mnie jest czymś, co wreszcie mogę robić! Zresztą teraz będzie trochę spokoju, bo następne urodziny dopiero w październiku – Maja skończy 7 lat!

Jeden Dzień – jeden z prezentow dla Leosi. Polecamy / Frytki z batata na mieście / Jestę Jednorożcę / Aperol, my love

 

Pimpoś nasz! / Testujemy rowery miejskie / U babci na chuśtawce / Papierówki!

 

A wam jak minął lipiec?


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x