Filmowe i serialowe panny młode

Published by Sara on

Porzućmy na chwilę śledzenie najnowszych trendów w modzie ślubnej i wróćmy do korzeni. Do korzeni, bo jak pamiętam pierwszą panną młodą, którą widziałam i która od razu wyróżniła się kilkoma stylizacjami była Julia Roberts w Uciekającej Pannie Młodej. Nie wiem czy to od tego filmy zaczęło się moje zainteresowanie sukniami; faktem jest to, że uwielbiam patrzeć na to co w tych serialach i filmach wymyślają dla danej postaci. Gotowi na taki lekki weekendowy wpis?

via:http://weddingphotography.com.ph

via:http://weddingphotography.com.ph/

Zaczynamy oczywiście od Uciekającej Panny Młodej i jej bodajże 3 sukniach. Na zdjęciu powyżej widzicie tę, w której ostatecznie powiedziała „Tak”. I chociaż suknia jest bardzo ładna i niekiczowata jak na lata 90, to ta stylizacja nie należy do moich ulubionych.

6fcd82f6e3a6dfce913b8b042ea3a504 runaway-bride

To właśnie trzecia suknia, którą bohaterka chciała założyć na pierwszy ślub z naszym dziennikarzem ( telenowela normalnie ) jest według mnie najpiękniejsza. Co ciekawe, w pełni wpisuje się w obecne trendy – podobną chociaż z koronkowym wykończeniem widziałam na pewnym ślubie majowym…

via:http://www.popsugar.com

via:http://www.popsugar.com/

Kilka panien młodych przewinęło się też przez „Jak poznałem waszą matkę?”. Na pierwszy ogień poszła Lily w klasycznej sukni koloru ivory i pięknie zdobionym gorsetem.

Mignęła nam Victoria ze swoją suknią na jedno ramię. Niezbyt lubiane przeze mnie rozwiązanie ale trzeba przyznać, że całość robi wrażenie.

via:http://boards.weddingbee.com

via:http://boards.weddingbee.com/

Przez cały ostatni sezon przeżywaliśmy ślub Robin. Chociaż suknia była piękna, to według mnie nie pasowała ona do tej, jakby nie było, dziewczyny ostrej i z charakterkiem.

via:http://wornontv.net

via:http://wornontv.net/

Na koniec ślub, któremu zostało poświęcone najmniej uwagi. Nawet zdjęcia nie mogłam znaleźć porządnego i mogę się jedynie domyślać na jaką suknię zdecydowała się Matka.

via:http://geeknation.com

via:http://geeknation.com/

Jak już jesteśmy przy serialach, to nie możemy zapomnieć o „Przyjaciołach” i ślubie Monici, prawda?

via:http://geeknation.com

via:http://geeknation.com/

Elegancko i z klasą. Zupełnie inaczej podeszła do tematu Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”. Wybrała suknię tak ekstrawagancką, że chyba przytłoczyła jej samo wydarzenie…

large_b66186879220121225143524_Sarah-Jessica-Parker-Sex-and-the-City-Vivienne-Westwood-Fashion-Weddingdress-Bridal-Arabia-Weddings-Fustany

via:http://weddingphotography.com.ph/

Wracając do kina, urocza i młodziutka Sophie z „Mamma Mia!” wybrała zwiewną, mocno hipisowską stylizację.

MAMMA-MIA

Co ciekawa, jedna z najbardziej nielubianych przeze mnie postaci kobiecych w książkach i w filmie wybrała suknię, która jest moją ulubioną stylizacją ze wszystkich: buty, fryzura, welon i suknia ( guziczki!) tworzą piękną, zachwycającą całość.

via:http://weddingphotography.com.ph

via:http://weddingphotography.com.ph/

I na tym pozytywnym akcencie zakończę dzisiejszy wpis. Niedługo weźmiemy się za panny młode z filmów i seriali polskiej produkcji.


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x