Spacer w Poznaniu, część II

Published by Sara on

Zmęczeni chodzeniem po poznańskich uliczkach, trafiliśmy na usługę Nextbike. Szybko dokonaliśmy rejestracji przy użyciu smartfona i już mogliśmy wsiadać na rowery i ruszyć w stronę Jeżyc. Pierwsze spojrzenie na kamienicę Borejków:

_VNM4063
Jakoś inaczej sobie, to wyobrażałam. Kamienica, jak kamienica, widziałam ładniejsze. Myślałam, że doznam jakiegoś literackiego natchnienia przechodząc obok tego budynku ale nic z tego nie wyszło. Swoją drogą, jakim cudem Wolfi w „Żabie” dał radę wleźć na balkon po rynnie?

_VNM4064 _VNM4065 _VNM4066

Pomknęliśmy w dół przejeżdżając obok Cytadeli i ruszyliśmy w stronę Ostrowa Tumskiego. Zdjęciu poniżej oczywiście nie przedstawia Ostrowa, tylko budynek Aquanetu 🙂

_VNM4067

VNM4071

_VNM4079

I tak zakończyliśmy póki co naszą przygodę z Poznaniem i wróciliśmy do hotelu na mecz. Następnym razem chciałabym przyjechać do tego miasta z KoCórką i zabrać ją do zoo i na przejażdżkę kolejką. Na pewno będzie zachwycona. My polubiliśmy Poznań i chyba zostaniemy tylko znajomymi.Wrocławia nie przebił ( pozdrowienia dla Poznaniaków!).


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x