Dziewczynki lubią lalki

Published by Sara on

Dziewczynki lubią lalki. Kiedy temat gender wciąż jest na tapecie, sporym ryzykiem jest napisanie takiego twierdzenia. I chociaż chłopcy mogą bawić się lalkami a dziewczynki samochodami, to wystarczy przejść się na plac zabaw by zobaczyć, że większość małych przedstawicielek płci żeńskiej uwielbia lalki. Do tej grupy zalicza się też KoCórka, której znudziły się lale szmaciane i zaczęła coraz częściej mówić o Barbie. Nie chciałam wprowadzać KoCórki w świat Barbie tak prędko, w jej wymiary, w jej róż, w jej blond i obcasy. Zaczęłam więc szukać alternatywy i tu z pomocą przyszła mi La-Lalla i jej wspaniałe lalki.

Po wejściu na stronę wybrałam opcję „stwórz lalkę” i byłam razem z KoCórką zachwycona.unnamed

 

Co ciekawe, celem firmy jest stworzenie lalki, która wygląda jak dziecko. KoCórka jednak w nosie miała założenie La-Lalli i zamiast niebieskookiej blondynki, za każdym  razem wybierała lalkę z kasztanowymi włosami i zielonymi oczami. Wspólnie wybrałyśmy długość włosa lalki, rodzaj włosów (podkręcone) i zrezygnowałyśmy z grzywki.

unnamed (1)Potem przyszedł czas na wybór sukienki – ponieważ taką samą sukienkę miała też dostać KoCórka zdecydowałam się na wygodną i praktyczną sukienkę dresową.

Dwa dni po złożeniu zamówienia odebrałam piękną paczkę od La-Lalli.

_VNM2156

_VNM2157

KoCórka nazwała lalkę „Lali” i od razu zdjęła swoje ubranka by założyć taką samą sukienkę jak lalka.

_VNM2216_VNM2226_VNM2227

Lalka na żywo jest śliczna i bardzo dobrze wykonana – nawet włosy pięknie jej pachną. Żadne tam „made in china” kupione w dyskoncie._VNM2243

Jak widać sukienka nadaje się też na plac zabaw…

_VNM2249

_VNM2250_VNM2253

 


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
11
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x