Mega obciach czyli Polak nad jeziorem

Published by Edwin on

 Jakiś czas temu spakowaliśmy kostiumy kąpielowe, rękawki i koło do pływania, grilla, parasol i całą masę innych rzeczy i wybraliśmy nad jezioro. Sobota, na dworze dobrze ponad 35 stopni, nigdzie nie można znaleźć cichego miejsca. No, trudno. Nie nasze klimaty ale w końcu znajdujemy trochę mniej zaludnione miejsce. „Mniej”, bo oddalone od głównej plaży ale w bliskim sąsiedztwie mieliśmy grupkę młodzieży z alkoholem i przekleństwami w pakiecie.
Maja wypluskała się w wodzie. My upiekliśmy na grillu kiełbasę i zaczęło się robić sielsko i miło ( młodzież się wyciszyła ) aż przyszli nowi. Małżeństwo z chłopcem, może czteroletnim plus dwunastoletnia siostrzenica pary.

Pierwszą rzeczą jaką zrobił chłopiec było zdjęcie majtek.

Ok, swojego dziecka bym nie puściła na piaszczystej plaży pełnej ludzi bez ubranka ( higiena i prywatność dziecka) ale skoro rodzicom chłopca to nie przeszkadzało to się nie wtrącam i dalej relaksuję na kocu 🙂

Niestety, chłopiec zawołał siku.

Rodzice nie reagują.

Chłopiec znowu woła siku.

Rodzice próbują wysłać siostrzenicę po chłopca.

Dziewczyna odmawia.

Chłopiec robi kupę na plaży tuż przy linii wody.

W tym momencie myślałam, że poziom mojego zniesmaczenia osiągnął szczyt. Bo chłopiec chodzący bez majtek to nie moja sprawa. „Zanieczyszczenie” plaży też przeżyję. Może go dopiero co odpieluchowali? Może gdyby ruszyli tyłki gdy dziecko wołało siku, to by tego nie było. Trudno, stało się i trzeba posprzątać.
I tu przez bite 10 minut rodzice się kłócą, kto ma iść to sprzątnąć. Próbują wysłać dziewczynkę, która odmawia. Kobieta krzyczy na nią, że ” z nią to zawsze tylko problemy i już jej nigdy nie zabierze nigdzie”. W końcu ojciec dziecka podchodzi do miejsca zbrodni  wrzuca „bombę” do wody.

W tym momencie podjęliśmy decyzję, że pakujemy graty i spadamy.


Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
7
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x