fbpx

Rok.

Moje dziewczyny!

Dziś mija rok odkąd drugi raz zostałam mamą. Dokładnie 30 czerwca o godzinie 5:30 zaczęła się nowa epoka w naszej rodzinie. Dziś, w roku 2017 mam wrażenie, że nigdy nie było inaczej. Że zawsze była z nami. Że nie mogłoby jej nie być. Rok temu zmieniło się całe nasze życie, a dzisiaj jest najnormalniejsze na świecie. Równie dobrze mogłabym ten wpis opublikować wczoraj albo jutro.

Lubię pamiętać o datach, chociaż z czasem celebruje je się mniej. Pamiętam, jak ważna była dla nas rocznica pierwszego pocałunku, rocznica rozpoczęcia związku, zaręczyn…Teraz została nam tylko rocznica ślubu. Z dzieckiem oczywiście jest inaczej. Często pamiętamy dokładnie kiedy wyszedł pierwszy ząbek, kiedy zostało powiedziane pierwsze “ma-ma”.

Ten pierwszy rok życia jest szczególny. Czas z dzieckiem mija bardzo szybko i ani się obejrzę, a Leosia skończy dwa latka, trzy…Pójdzie do przedszkola. Przecież Maja w tym roku idzie do zerówki, a jeszcze niedawno była taką samą kruszynką jak jej młodsza siostra! To niesamowite jak zmienia się mały człowieczek w ciągu pierwszych dwunastu miesięcy życia. Po prostu Cud Stworzenia.

Zobaczcie jak zmieniała się nasza dziewczynka!

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zacisze Lenki
Zacisze Lenki
2 lat temu

Słodka kruszynka, cudowne zdjęcia. Wszystkiego dobrego dla Leosi, niech zdrowo rośnie.

Mom on top
2 lat temu

Urocze zdjęcia <3

Turkusowa
2 lat temu

Leosia faktycznie trochę do ciebie jest podobna :-).
Ja też uważam, że czas za szybko ucieka. Też niedawno miałam w domu takiego małego i bezbronnego maluszka a tu już kawał dziecka, który umie postawić na swoim ;-). Jeszcze raz sto lat dla małej!

Navigate

Czy możesz zanim opuścisz tę stronę zapisać się do naszego newslettera?

To nic nie kosztuje a pierwszy będziesz otrzymywał informacje o nowych wpisach i recenzjach!

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x