Rok.

Published by Sara on

Moje dziewczyny!

Dziś mija rok odkąd drugi raz zostałam mamą. Dokładnie 30 czerwca o godzinie 5:30 zaczęła się nowa epoka w naszej rodzinie. Dziś, w roku 2017 mam wrażenie, że nigdy nie było inaczej. Że zawsze była z nami. Że nie mogłoby jej nie być. Rok temu zmieniło się całe nasze życie, a dzisiaj jest najnormalniejsze na świecie. Równie dobrze mogłabym ten wpis opublikować wczoraj albo jutro.

Lubię pamiętać o datach, chociaż z czasem celebruje je się mniej. Pamiętam, jak ważna była dla nas rocznica pierwszego pocałunku, rocznica rozpoczęcia związku, zaręczyn…Teraz została nam tylko rocznica ślubu. Z dzieckiem oczywiście jest inaczej. Często pamiętamy dokładnie kiedy wyszedł pierwszy ząbek, kiedy zostało powiedziane pierwsze „ma-ma”.

Ten pierwszy rok życia jest szczególny. Czas z dzieckiem mija bardzo szybko i ani się obejrzę, a Leosia skończy dwa latka, trzy…Pójdzie do przedszkola. Przecież Maja w tym roku idzie do zerówki, a jeszcze niedawno była taką samą kruszynką jak jej młodsza siostra! To niesamowite jak zmienia się mały człowieczek w ciągu pierwszych dwunastu miesięcy życia. Po prostu Cud Stworzenia.

Zobaczcie jak zmieniała się nasza dziewczynka!

Categories: Parenting

Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x