7 powodów, dzięki którym wiesz, że jesteś mamą dwulatki

Published by Edwin on

1. Kredki, wszędzie kredki. Na podłodze, pod lodówką, pod koszem z praniem a nawet w drukarce. Do tego co chwila musisz je strugać, bo przecież mała rączka w przypływie natchnienia, często łamie rysik.

2. W torebce znajdujesz naklejki z Kubusiem Puchatkiem i nadgryzione cukierki, które dziecię dostało od kogoś z rodziny.

3. Wiesz, że nie możesz zostawić owoców w zasięgu dłoni twojego dziecka. Albo ponadgryza każde jabłko, szukając tego idealnego. Albo pomarańcze staną się piłkami i razem z kotem zaczną je turlać po całym mieszkaniu.

4. Na twoim koncie na youtube w zakładce filmy, które cię zainteresują, pojawia się Peppa Pig.

5. Zapomnij o ciszy i spokoju w łazience. Dziecko będzie stało pod drzwiami nieustannie pytało: ” Mamusiu, jesteś w łazienku?”. Istnieje przecież duże ryzyko, że poślizgniesz się pod prysznicem, przewrócisz i skręcisz kark. Ewentualnie może cię pochłonąć toaleta.

6. Nie orientujesz się w najnowszych przebojach na rynkach muzycznych. Za to świetnie śpiewasz klasyki dziecięce takie jak ” Zuzia ” czy ” Ogórek „. Albo ” Mała smutna królewna „.

7. Pławisz się w  szczęściu, bo wreszcie jest ktoś, kto powie „Mamusiu, pięknie śpiewasz „, ” Mamusiu, pięknie rysujesz „. A na koniec dnia przytuli się i powie ” Bardzo cię kocham, mamo „.

 

 

Categories: LifestyleParenting

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x