Fryzury do szkoły dla dziewczynki. Pomysły i inspiracje.

Published by Sara on

Już za chwilkę, już za momencik zacznie się rok szkolny i powrót do dobrze znanej rutyny. Przyznam szczerze, że nie możemy się doczekać, bo chociaż staramy się zapewniać Mai atrakcje, to jednak nic nie zastąpi towarzystwa rówieśników. Nasza starsza córka też już się nie może doczekać powrotu do kolegów i koleżanek z przedszkola więc całą rodziną z radością patrzymy w kalendarz.

Oczywiście, czekają nas pewne zmiany w rozkładzie dnia. Skończą się zabawy do późnych godzin nocnych, bo jednak rano trzeba będzie wstać i pójść do zerówki. Niedługo nasza niano-babcia wyjeżdża na swoje wakacje, a ja będę więcej czasu spędzać w domu – postanowiłam skorzystać z tego i zrobić generalne porządki u Mai w pokoju. Przejrzeć jej ubranka i odłożyć te, które już są za małe. Dokupić kilka rzeczy do szkoły. Przygotować biurko. Może wreszcie położymy tapetę na ścianę? W ramach szkolnych przygotowaniach zebrałam kilka tu kilka pomysłów na fryzurę dla dziewczynki. Maja zdecydowanie chce zapuszczać włosy, a ja postawiłam sobie ambitny cel i zamierzam wreszcie nauczyć się pleść ładnego dobierańca! Córka ma już w sobie tyle cierpliwości, że wysiedzi na krześle, a Leosia biega od rana więc powinnyśmy się na spokojnie wyrobić z przygotowaniami do szkoły. W tamtym roku nasza młodsza córa nie mogła się oderwać od piersi więc wszystko robiłam w biegu przerywanym ciągłymi przystankami „na cyca”.

Fryzury do szkoły dla dziewczynki

 

 

 


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
11
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x