Zrób dziecku zabawkę: tekturowy kotek

Published by Sara on

Czasem dziecko jest chore i musi siedzieć w domu. Od tego siedzenia w domu zaczyna marudzić, bo ile można bawić się tymi samymi zabawkami, ile bajek można obejrzeć a książeczek przeczytać? Postanowiłam rozweselić mocno już rozdrażnioną i gorączkującą KoCórkę.

Z rolki po papierze toaletowym zrobiłyśmy kotka.

kotek2

Kotek może idealny nie jest ( jak się okazało nie mamy w domu kleju więc stąd użycie taśmy klejącej ) ale robienie go i późniejsza zabawa sprawiły dużą frajdę KoCórce.

Najpierw wybrała kolory. Potem mówiła mi, co trzeba kotkowi zrobić: ogonek, łapkę, uszko. Gdy wycinałam poszczególne elementy a potem przyklejałam, KoCórka piszczała z radości i śmiała się w głos.

Potem nadszedł czas zabawy i tulenie kotka, mówienie „to jest mój kochany, mały kotek” i ciąganie go za sobą po całym mieszkaniu.

10 minut mojej pracy a radość dziecka bezcenna. Bawiła się zabawką cały dzień póki nie zginął tragicznie pod stopami taty 🙂

kotek3


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x