Jesienne kolorowanki z literkami do pobrania.

Published by Sara on

Odkąd Maja skończyła trzy lata torturuję ją literkami. Sadzam siłą przy stole i pokazuję alfabet. Potem codziennie przez dwie godziny ma ćwiczyć szlaczki…

Pewnie się domyśleliście, że to żarty, ale prawdą jest, że od ponad roku próbuję zainteresować moją córkę literkami. Może spowodowało to jej całkowicie naturalne i niespodziewane dla nas przyswojenie sobie cyfr? Wiecie, skoro już jej to wychodzi, to czemu nie pociągnąć tego dalej? Trochę też obawiam się jak wpłynie angielski na naukę literek. Zdarzało się, że Maja mówiła „A jak jabłko” – bo przecież apple. Rodzice dzieci (prawie) dwujęzycznych – jak sobie z tym radzicie?

Mam jednak jeszcze trochę rozsądku  i chęć pochwalanie się na fejsie znajomością liter przez moją córkę nie przysłania mi świata. Po prostu co jakiś czas podsuwam jej jakąś grę, zabawę lub kolorowankę. Jeśli ją to zainteresuje – super! Jeśli nie, i tak ma cały rok jeszcze zanim pójdzie do zerówki. Wydaje mi się jednak, że przełom już za nami – na fali ogromnej fascynacji rysowaniem, młoda sama z siebie sięgnęła po książeczkę ze szlaczkami i literkami, a kilka godzin później pytała mnie co zaczyna się, na jaką literkę. Co z tego będzie dalej – nie wiem. Za to jesienne kolorowanki spodobają się dzieciom uczącym się literek i tym mniejszym. Śmiało zapisujcie grafiki i drukujcie – to dla Was!

Bez-nazwy-2ggg Bez-nazwy-2ccc Bez-nazwy-2


Sara

Na co dzień szczęśliwa żona i mama Mai i Lei, które są uczestniczkami wielu wydarzeń z tej strony. Zawodowo spełnia się jako account manager i copywriter. Na swoim blogu uchyla wam rąbka tajemnicy swojego prywatnego życia oraz dzieli się tym co powinno was zainteresować.

Otrzymuj powiadomienia o komentarzach w tym poście
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
7
0
Przejdź do komentarzy i proszę zostaw swój.x